10432 ELEGANT GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10432 |
| Color | GREY |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2500kg |